bílá ložnice
Mýdlo
kabina Ložnice

Chcete Váš penzion nebo apartmán zpříjemnit Vašim hostům a zajistit, aby se k Vám vraceli a doporučovali Vás dál? 

Pomůžu Vám navrhnout interiér Vašeho penzionu tak, aby se Vašim hostům během dovolenkových dní příjemně bydlelo. Navrhnu pokoje v jednotném stylu nebo každý jinak, aby měl každý svou atmosféru. Tím, že se stanou Vaše pokoje příjemnější a útulnější, získáte konkurenční výhodu nad ostatními ubytovacími zařízeními, odlišíte se a zajistíte si větší spokojenost klientů, kteří se budou rádi vracet a doporučovat Vás dál.

 

Sama hodně cestuji a v penzionech se ráda ubytovávám, protože chci mít pohodlí většího prostoru a vlastní kuchyňky, kde si můžu vařit. Než však najdu ubytování, které se mi líbí, strávím hodně času hledáním. Bohužel často narážím na problém, že penziony jsou zařízeny neefektivně a zastarale, nábytek je rozmístěn bez nějakého logického sledu, barvy spolu neladí
a navíc vybavení je každé jiné. Sama si takové ubytování neobjednám. 

Zavolejte mi nebo napište a domluvíme si schůzku, která je ZDARMA. Pracuji po celé České republice, není tedy třeba se obávat vzdálenosti.

Na ceně návrhu se domluvíme individuálně, bude se odvíjet od složitosti místností, jejich rozmanitosti, velikosti a počtu.